Skip to content Skip to footer

Kontakt

Kontaktné informácie

Peter Rečičár - Autoškola RečičárKarpatská 77058 01 Poprad

  Nápoveda k prihláseniu sa na kurz

  Prihlásiť sa môžete osobne u nás v kancelárii autoškoly alebo priamo elektronicky tu na stránke.

  Prihlášku si môžete otvoriť vo forme elektronického pdf a priamo vyplniť a stlačiť button odoslať. Prípadne si ju viete stiahnuť a vyplnenú ju uložiť a poslať na našu adresu autoskolarecicar@gmail.com. Alebo pri jednotlivých kurzoch je taktiež možnosť prihlásenia sa s elektronickým formulárom, ktorý sa po vyplnení odosiela na našu adresu.

  Prosíme, aby ste vyplnili všetky polia v pdf prihláške a následne ju poslali na uvedenú adresu. Naši zamestnanci vás budú kontaktovať v prípade akýchkoľvek nejasností alebo ďalších informácií. Ďakujeme za vašu účasť a dôveru.

  Výučba prebieha v učebniach našej autoškoly. V dohodnuté dni v čase od 15:00 hod. Tešíme sa na vašu účasť.

  Cena kurzu je rôzna v závislosti o akú skupinu vodičského oprávnenia má žiadateľ záujem. Pre konkrétnu cenu na požadovanú skupinu si pozrite záložku kurzy.

  Dĺžka kurzu je individuálna v závislosti od skupiny vodičského oprávnenia a tiež závisí od žiadateľa ako rýchlo kurz odjazdí a ako zvláda prípravu na skúšku.

  Vodičský kurz na skupinu B môžu žiadatelia začať robiť už ako 16 roční, avšak podmienkou je, že v deň absolvovania skúšky musí mať žiadateľ 17 rokov. Preto odporúčame prihlásiť sa na kurz približne 3 mesiace pred dovŕšením veku 17 rokov.