Skip to content Skip to footer

História, poloha,
či kvalitný vozidlový park

Prečo si vybrať nás

Autoškola Rečičár - služby od roku 1991

Naša autoškola spája bohatú históriu s výbornou dostupnosťou a moderným vozidlovým parkom pre optimálny výcvik v oblasti dopravnej výchovy.

Máme tím skúsených a trpezlivých inštruktorov, ktorí sa vždy snažia prispôsobiť potrebám a schopnostiam každého jednotlivého žiaka. U nás si môžete byť istí individuálnym a personalizovaným výcvikom, ktorý vám pomôže získať potrebné zručnosti a sebavedomie na cestách. Pravidelne investujeme do moderných výcvikových vozidiel, ktoré sú vybavené najnovšími bezpečnostnými technológiami a tak sa prispôsobujeme požiadavkám moderného výcviku. Naša autoškola má aj vlastný trenažér, čo vám na začiatku umožní nacvičiť si vodičské zručnosti i v bezpečnom a kontrolovanom prostredí. Sme jedinou autoškolou v okrese Poprad, ktorá poskytuje výcvik vodičov všetkých skupín, či už ide o skupinu A, B, C alebo D.

Praktický výcvik pozostáva z údržby vozidla a z výcviku vo vedení vozidla. Výcvik vo vedení vozidla sa skladá z výcviku na trenažéri, autocvičisku a z výcviku v cestnej premávke.

Hodiny kurzu

Čo obsahuje učebná osnova

Žiadateľ o získanie vodičského oprávnenia musí v autoškole absolvovať vodičský kurz na konkrétnu skupinu. Každý kurz sa skladá z teoretickej výučby a z praktického výcviku.
V rámci teoretickej výučby vás čaká séria lekcií podľa učebnej osnovy s dĺžkou v závislosti od konkrétnej skupiny vodičského oprávnenia. Výučba teórie sa skladá z rôznych tematických okruhov, medzi ktoré patrí teória vedenia vozidla, náuka o vozidlách a ich údržba, predpisy cestnej premávky a zásady bezpečnej jazdy.

ucebna

Každá jednotlivá hodina predstavuje časový úsek 45 minút, ktorý venujeme dôkladnému výkladu teoretických znalostí a naši kvalifikovaní inštruktori vám v rámci celého výcviku poskytnú praktické skúsenosti a zručnosti potrebné pre samostatné a bezpečné vedenie vozidla.

Učte sa s nami

Získajte istotu s našou výukou

Teória

Výučba v oblasti dopravnej výchovy s nami znamená kvalitu, skúsenosť a individuálny prístup. Naši profesionálni inštruktori vás sprevádzajú každým krokom na ceste k bezpečnému a zodpovednému vodičskému správaniu.

Prax

Prax s nami znamená viac než len čas strávený za volantom. S naším odborným vedením a moderným vozidlovým parkom získate praktické skúsenosti, ktoré vám poskytnú pevný základ pre úspešné a bezpečné vedenie vozidla.
Pár čísiel o nás

Garancia kvalitnej výučby

Zaručujeme vám kvalitnú výučbu s dôrazom na efektívne a odborné vzdelávanie v oblasti dopravnej výchovy.

0+
Ukončených kurzov

Úspešne sme ukončili v tomto roku už viac ako 423 kurzov od nášho založenia, čo potvrdzuje našu dlhodobú odbornosť a spoľahlivosť v oblasti výučby žiadateľov o získanie vodičského oprávnenia.

0+
Úspešných študentov
S radosťou oznamujeme, že viac ako 1000 študentov ukončilo naše kurzy, dosahujúc pri internom hodnotení vysoký priemer 4,5 bodov z piatich. To svedčí o vysokom štandarde a kvalite výučby, na ktorú sa môžete spoľahnúť.