Skip to content Skip to footer

Autoškola Rečičár, Váš sprievodca
na ceste za vodičským oprávnením

Prečo si vybrať nás

Naše služby sú garanciou kvality

Naša autoškola spája bohatú históriu s výbornou dostupnosťou a moderným vozidlovým parkom pre optimálny výcvik v oblasti výučby žiadateľov o získanie vodičského oprávnenia. Naša dlhoročná prítomnosť na trhu nám umožnila vybudovať si silnú povesť spojenú s kvalitným výcvikom a profesionálnym prístupom.

Priebežné otváranie kurzov

Kurzy otvárame priebežne každý mesiac, pričom počet miest je limitovaný. Tento prístup nám umožňuje venovať každému žiakovi dostatočnú pozornosť a individuálny prístup počas celého výcviku.

Vysoká miera úspešnosti

Sme hrdí na vysokú percentuálnu mieru úspešnosti našich žiakov pri absolvovaní záverečných skúšok. Naša snaha o poskytovanie kvalitného výcviku a individuálneho prístupu k každému žiakovi.

Úhrada aj na splátky

Sme si vedomí, že investícia do vodičského výcviku môže byť finančne náročná pre niektorých žiakov, a preto sme zaviedli možnosť úhrady kurzovného aj na splátky, pričom neaplikujeme žiadne navýšenie ceny.

Výcvik žiadateľov o vodičské oprávnenia

Naša autoškola je jediná v okrese Poprad, ktorá ponúka výcvik vodičov všetkých skupín (AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, DE, T) s dlhoročnou tradíciou.

Máme moderné výcvikové vozidlá u osobných vozidilel prevažne značky Ford, ale aj Toyota a BMW. Všetky nákladné vozidla značky Scania s emisnými triedami Euro 5 až Euro 6, autobus Irisbus, traktor Zetor. Motocykle na všetky skupiny oprávnení značiek Romet, Honda, Kawasaki, Suzuki a Yamaha.

Autoškola má aj vlastný autotrenažér a areál autocvičiska.

Kvalifikačná karta vodiča

Naša autoškola je zároveň aj školiacim strediskom pre získanie kvalifikačnej karty vodiča.

Získanie kvalifikačnej karty vodiča (KKV) je kľúčové pre vodičov, ktorí sa pohybujú v profesionálnom dopravnom odvetví. Zákonná povinnosť vyplýva zo zákona č. 280/2006 Z. z. o základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov, ktorí sa musia podrobiť povinnej základnej kvalifikácii (ZK) alebo pravidelnému výcviku (PV).

KKV je potvrdením odbornosti a zodpovednosti vodiča, ktorý preukázal schopnosť bezpečne a spoľahlivo prevádzkovať vozidlo v rámci profesionálneho prostredia. Je to nevyhnutný dokument pre tých, ktorí pracujú v nákladnej doprave, preprave osôb, alebo iných dopravných službách, kde je dôležitá bezpečnosť a spôsobilosť vodiča.

Kondičné jazdy sprispôsobené vašim požiadavkám

Ak máte vodičský preukaz, avšak dlhší čas ste nevykonávali vodičskú činnosť, a cítite potrebu obnoviť alebo zdokonaliť svoje jazdné schopnosti, alebo sa dokonca naučiť prekonávať komplikovanejšie trasy, sme tu pre vás. Bez ohľadu na dôvod vašej potreby vrátiť sa za volant, naše kondičné jazdy sú navrhnuté tak, aby vám čoskoro opäť priniesli pohodlie a istotu za volantom.
S naším prístupom vám poskytneme individuálny výcvik, ktorý bude plne prispôsobený vašim špecifickým požiadavkám a očakávaniam.  Ponúkame kondičné jazdy aj na vozidle s automatickou prevodovkou.